Vype racing

Hellas Rally skončila / 10.05.2015

Hellas Rally skončila, závodníci Olii Roučková a Luboš Vojkůvka, kteří jeli za náš tým, skončili letos bohužel bez výraznějšího úspěchu. Pouze naše bugy Artic Cat Wildcat 2016, která byla zcela nově postavena podle předpisů FIA a Hellas Rally, jela svůj první závod. Pilotovaná Dušanem Randýskem skončila na třetím místě. Auto se ukázalo spolehlivé a perspektivní. Na jeho vývoji s námi Dušan Randýsek spolupracoval a také si ho v tomto závodě vyzkoušel. Musím popravdě říci, že mě mile překvapila posádka Can Amu a Hégr Kohutovičová. Ač úplní nováčci, ukázali i dakarským matadorům, jak se závodí. A hlavně celý závod i přes problémy, které v závodě zažili včetně nepříjemné havárie, tak byli v pohodě. To se nedalo bohužel říci o našem týmu, kde tentokrát vedení týmu /já/ nenastavilo jasná pravidla a externí posádky, kterým jsme platili startovné a poskytli jim asistenci včetně dopravy na závody, si dělali co chtěli a dokonce na internetu prezentovali, že jsou členové jiných týmů. Nicméně zkušenost je nesdělitelná, byla to v prvé řadě naše chyba a i my se neustále učíme. Očekávejte v průběhu prázdnin další zprávy o dění v našem týmu.
Ludvík Pek

Hellas Rally skončila, závodníci Olii Roučková a Luboš Vojkůvka, kteří jeli za náš tým, skončili letos bohužel bez výraznějšího úspěchu. Pouze naše bugy Artic Cat Wildcat  2016, která byla zcela nově postavena podle předpisů FIA a Hellas Rally, jela svůj první závod. Pilotovaná Dušanem Randýskem skončila na třetím místě. Auto se ukázalo spolehlivé a perspektivní. Na jeho vývoji s námi Dušan Randýsek spolupracoval a také si ho v tomto závodě vyzkoušel. Musím popravdě říci, že mě mile překvapila posádka Can Amu a Hégr Kohutovičová. Ač úplní nováčci, ukázali i dakarským matadorům, jak se závodí. A hlavně celý závod i přes problémy, které v závodě zažili včetně nepříjemné havárie, tak byli v pohodě. To se nedalo bohužel říci o našem týmu, kde tentokrát vedení týmu /já/ nenastavilo jasná pravidla a externí posádky, kterým jsme platili startovné a poskytli jim asistenci včetně dopravy na závody, si dělali co chtěli a dokonce na internetu prezentovali, že jsou členové jiných týmů. Nicméně zkušenost je nesdělitelná, byla to v prvé řadě naše chyba a i my se neustále učíme. Očekávejte v průběhu prázdnin další zprávy o dění v našem týmu.
Ludvík Pek