Vype racing

Nová strategie týmu Vype Racing / 02.08.2015

Po zhodnocení našeho působení v oblasti motoristického sportu jsme se rozhodli, že je načase, abychom se posunuli dále. V závodění má náš tým spoustu úspěchů a pod poháry nám praskají všechny poličky.

Našim hlavním cílem je ale poskytování služeb při závodech a výchova mladých talentů, kterým chceme dopřát skutečná dobrodružství a ne pouhý virtuální svět. Náš hlavní cíl však zůstal nenaplněn.

Namísto investic do mladých talentů, jsme tak trochu mrhali prostředky na neperspektivní závodníky v domnění, že si tím získáme fanoušky a také sponzory. Ačkoli hlavní sponzor a majitel týmu Vype Group a. s. vynakládá nemalé peníze i čas svých zaměstnanců, tak sponzoři jsou nezbytní.Doufáme, že to vše zůstane už jen minulostí a abychom se takovým chybám v budoucnosti vyhnuli, tak jsme se rzhodli pro novou strategii a náš tým bude prioritně poskytovat asistenční služby na závodech. 

Ludvík Pek