Vype racing

Intercontinental Rally 2015

1.místo
12.02.2015
Dušan Randýsek pro letošní rok opět obhájil zlato a jako jeden z mála držel krok s kategoriemi aut. Nováček rodiny Ollie Roučková si vůbec poprvé vyzkoušela na vlastní kůži jaké to je stát na startu Intercontinental Rally, tohoto úkolu se zhostila velmi dobře a do Vype Racing stáje dovezla zlato.

V první pětce se také usadil manager týmu Ludvík Pek s Toyotou. Vyzdvihneme také fungovaní týmu mechaniků, ti vždy pro jezdce po dojetí etap měli nachystané kompletní zázemí.

Tento rok jsme měli tu možnost během Lite kategorie nakroužit více jak 2500 Km, domu vezeme dvě zlaté medaile a netrpělivě čekáme na výsledek Lukáše Černého, který jede pod naší asistencí v kategorii motorek. Lukáš se v závěru poloviny IRC držel na celkově třetí příčce.

Petr Písek díky závadě na stroji byl nucen přenocovat v horách. Pořadatelé jej po probdělé noci přitáhli na silniční komunikaci, kde už na něj čekali naši mechanici. Porouchaný stroj odvezli do dalšího bivaku, který byl vzdálen cca 1000 km, posléze se Can Am opravil a Petr Písek nyní pokračuje v kategorii Adventure.

 

Lite Class 2015 Winners:

Car a overall - 1. místo Josef Macháek

Moto - 1. místo Rudolf Dvořák

Quad - 1. místo Ollie Roučková

Buggy/ UTV - 1. místo Dušan Randýsek