Závody

• 12.02.2015
  • odjeto 2 1 3
    Intercontinental Rally 2015
    Dušan Randýsek pro letošní rok opět obhájil zlato a jako jeden z mála držel krok s kategoriemi aut. Nováček rodiny Ollie Roučková si vůbec poprvé vyzkoušela na vlastní kůži jaké to je stát na startu Intercontinental Rally, tohoto úkolu se zhostila velmi dobře a do Vype Racing stáje dovezla zlato.
  • 01.09.2014 - 06.09.2014
  • Serres rally, Řecko
    1650 km za šest dní, to je výzva v podobě Serres Rally v Řecku. O medailové posty budou bojovat Lubomír Vojkůvka na motorce, v buginách Pavel Vyoral a Dušan Randýsek.
  • 14.08.2014
    Hungarian Baja
    Další závod letošního světového poháru FIA v Cross Country rally v Maďarsku jede již svůj jedenáctý ročník. A VYPE racing team na něm nebude chybět.
  • 24.05.2014 - 25.05.2014
    24hours OffROAD Maraton Dobřany
    Sedmnáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě proběhl o víkendu 24. - 25. května 2014 poblíž Dobřan. VYPE racing team se svým speciálem do litru zajel 95 kol a ve své kategorii vybojoval druhou pozici.
  • 29.03.2014
    OffROAD Maraton Šternberk
    Skvělý vstup do nové sezony OffROAD Maratonu - VYPE racing team se svým Arctic Catem vybojoval absolutní zlato! Na šternberském tankodromu zajel 184 kilometrů a získal speciální cenu: startovné na Geocaching rally 2014.
  • OffROAD Maraton Šiklův Mlýn
    Druhé klání seriálu OffROAD Maraton přineslo VYPE racing teamu v kategorii Speciálů do 1000 ccm cenné body do absolutního pořadí. A zajistily mu průběžné druhé místo celkově.